Søk
Adresse:
Kongeveien 220
1407 Vinterbro
Send en e-post
(valgfritt)
<small>Avdelinger:</small>:
Oslo Biri
Kongeveien 220, 1407 Vinterbro
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
64 97 07 00
Fautvegen 11, 2836 Biri
Klikk her for veibeskrivelse
61 18 50 90

Oslo

Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Ole Hellem Daglig leder 64 97 07 07 91 10 26 68 ole.hellem@intecpumper.no
Camilla Hansen Administrasjonssjef / Backoffice 64 97 07 06 41 84 48 92 camilla.hansen@intecpumper.no
Karin Fremstad Faktura / inkasso / Backoffice 64 97 07 00 93 26 27 64 karin.fremstad@intecpumper.no
Janne Th. Bøgle Regnskapssjef 64 97 07 03 91 35 81 82
Harald Rønning Salgssjef VVS/VA 64 97 07 05 91 69 75 91 harald.ronning@intecpumper.no
Jon-Gunnar Støten Avdelingssjef VA 64 97 07 04 90 61 52 10 jon-gunnar.stoten@intecpumper.no
Aleksander Stein Salgs- og markedssjef 64 97 07 09 92 22 90 99 aleksander.stein@intecpumper.no
Gina Ellingsen Prosjektingeniør 41 63 30 76 gina.ellingsen@intecpumper.no
Mats Gulbrandsen Salgsingeniør 90 28 14 80 mats.gulbrandsen@intecpumper.no
Renèe Riis Backoffice / Service avd. 47 39 55 80 renee.riis@intecpumper.no
Chris Larsen Servicetekniker   90 70 19 38 chris.larsen@intecpumper.no
Tommy Bragstad Servicetekniker   97 16 76 39 tommy.bragstad@intecpumper.no
Edwin Kronstad Servicetekniker   97 76 15 88 edwin.kronstad@intecpumper.no
Lloyd Hellem Servicetekniker   91 12 23 90 lloyd.hellem@intecpumper.no
Dag Frederik Lien Lagersjef 64 97 07 08 95 49 95 46 dag.frederik.lien@intecpumper.no
Jørn Hellem Controller 93 65 44 17 jorn.hellem@intecpumper.no

Bergen

Navn Tittel Tlf: Mobil Epost
Kyrre Vaular Lerche Salg 55 29 15 00 47 02 54 90 kyrre.vaular.lerche@intecpumper.no

Biri

Navn Tittel Tlf: Mobil Epost
Tom Arne Harbu Salg / Service 61 18 50 90 91 52 94 50 tom.arne.harbu@intecpumper.no
Tom Egil Sollien Salg 61 18 50 90 91 72 65 68 tom.egil.sollien@intecpumper.no
Sindre Harbu Service / IT 61 18 50 90 99 47 92 40 sindre.harbu@intecpumper.no

Kart / veibeskrivelse

Kontaktinfo:
Telefon:
+47 64 97 07 00
E-post: post@intecpumper.no
Adresse: Kongeveien 220
1407 Vinterbro

For service:

E-post:
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Service dagtid:
64 97 07 00
(Eller kontakt din serviceteknikker via fanen "Kontakt oss")

Vakttelefon:
94 84 02 88

StartBank

eSigill er levert av Experian. Klikk for ytterligere informasjon

Facebook G+ Linkedin YouTube