Søk
Adresse:
Kongeveien 220
1407 Vinterbro
Send en e-post
(valgfritt)
<small>Avdelinger:</small>:
Oslo Bergen Biri
Kongeveien 220, 1407 Vinterbro
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
64 97 07 00
Storebotn 70, 5309 Kleppestø
Klikk her for veibeskrivelse
55 29 15 00
Fautvegen 11, 2836 Biri
Klikk her for veibeskrivelse
61 18 50 90

Oslo

Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Ole Hellem Daglig leder 64 97 07 07 911 02 668 ole.hellem@intecpumper.no
Karin Fremstad Sentralbord/regnskap 64 97 07 00   karin.fremstad@intecpumper.no
Janne Th. Bøgle Regnskapssjef 64 97 07 03 91 35 81 82 janne@intecpumper.no
Harald Rønning VVS/VA salgssjef 64 97 07 05 916 97 591 harald.ronning@intecpumper.no
Jon-Gunnar Støten Avdelingssjef VA 64 97 07 04 906 15 210 jon-gunnar.stoten@intecpumper.no
Aleksander Stein Markedssjef lensepumper 64 97 07 09 922 29 099 aleksander.stein@intecpumper.no
Mats Gulbrandsen Salgsingeniør 64 97 07 00 90 28 14 80 mats.gulbrandsen@intecpumper.no
Nicholas Arnesen Web/grafisk/IT   90 16 03 61 nicholas.arnesen@intecpumper.no
Victor Ø. Hansen Prosjektingeniør   95 48 84 23 victor@intecpumper.no
Camilla Hansen Ordre/innkjøpssjef 64 97 07 06 41 84 48 92 camilla.hansen@intecpumper.no
Renèe Riis Backoffice / Service avd. 47 39 55 80 renee.riis@intecpumper.no
Adrian Norstrøm Servicesjef   995 71 209 adrian.norstrom@intecpumper.no
Chris Larsen Servicetekniker   907 01 938 chris.larsen@intecpumper.no
Tommy Bragstad Servicetekniker   97 16 76 39 tommy.bragstad@intecpumper.no
Edwin Kronstad Servicetekniker   977 61 588 edwin.kronstad@intecpumper.no
A. Lloyd Hellem Servicetekniker   911 22 390 andre.lloyd.hellem@intecpumper.no
Dag Frederik Lien Lagersjef 64 97 07 08 95 49 95 46 dag.frederik.lien@intecpumper.no
Jørn Hellem Controller 93 65 44 17 jorn.hellem@intecpumper.no

Bergen

Navn Tittel Tlf: Mobil Epost
Jørn Børholm Salgsingeniør avd. Vest 55 29 15 00 93 26 27 64 jorn.borholm@intecpumper.no

Biri

Navn Tittel Tlf: Mobil Epost
Tom Arne Harbu Salg/service avd. Biri 61 18 50 90 915 29 450 tom.arne.harbu@intecpumper.no

Kart / veibeskrivelse

Kontaktinfo:
Telefon:
+47 64 97 07 00
E-post: post@intecpumper.no
Adresse: Kongeveien 220
1407 Vinterbro

Service:

Kontakt vår servicesjef
Adrian Norstrøm
Mob:
995 71 209
E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

StartBank

eSigill er levert av Experian. Klikk for ytterligere informasjon

Facebook G+ Linkedin YouTube